e
sv

Konteyner Ev Modelleri

3400 Okunma — 17 Aralık 2019 00:47
Mimari Harikası Konteynerler
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konteyner Ev Modelleri

Konteyner Ev Modelleri: Konteyner evler günümüzde oldukça sık konuşulan yapıların başında gelmektedir. Konteyner evleri sık konuşulan konuma getiren özelliklerin başında; hızlı ve kolay kurulumu, tasarımıyla ve dekorasyonuyla rahat oynanabilirliği, cazip fiyatlara sahip olması, v.b pek çok unsur sayılabilir. Tabii ki rahat taşınılabilirliği özelliğini de unutmamamız gerekli. Bu evler ikamet alanı olarak kullanılabildikleri gibi; daha farklı alternatifler içinde değerlendirilebilirler. Örneğin deprem korkusu olan insanlar için kolay taşıma özelliğiyle her yerde ikamet etme şansını sizlere sunabilirler. Veya amacınız rahat bir tatil ise; çadırdan ve benzeri araçlardan çok daha konforlu ve rahat tatil imkanına hatta hatta sürekli ikamet edebileceğiniz bir yazlığa bile konteyner ev aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Konteyner Ev Ne Demek ?

Geçici ihtiyaç amacıyla size minimalist ve farklı konfor seçenekleriyle dilediğiniz kadar kalma şansını sunan geçici veya kalıcı ev çeşitleridir.

Konteyner Ev Tasarımları:

Gri renkler kalite ve modernliği simgeleyen renkler olarakta bilinir. Bu tonlarla, konteyner evlerinize farklı bir klas katabilirsiniz..

Rahat Konteyner Evler

Rahat Konteyner Evler

Mavinin alıcı şatafatını gözler önüne seren ev, terası ve konforuyla da dikkat çekiyor. Geriye kalan tek seçenek; keyfini sürmek galiba.. 🙂

Mavi Konteyner Ev

Mavi Konteyner Ev

Modern Konteyner tanımını bire bir tanımlayan yapı, şıklığıyla ilgi çekiyor. Konteyner evinize bu şekilde kapılar açarak; hem görünüşünü, hem de oturma konforunuza değer katabilirsiniz..

Modern Konteyner Evler

Modern Konteyner Evler

Yeşil rengini sevmiyor olabilirsiniz; ama emin olun bu renk bu evi sevmeyeceğiniz anlamına gelmez. Evi istediğiniz renge boyoma seçeneğiniz olduğunu unutmayın. Ayrıca binanın fizik kurallarına aykırıymış gibi gözüken büyüleyici mimarisi, ilgi uyandıracak nitelikte..

Mimari Harikası Konteynerler

Mimari Harikası Konteynerler

14 adet çelikten imal edilmiş konteynerdan oluşan ev, bir villa mimarisi konforunda. Üç bin 700 metrekarelik büyük bir alana sahip evin; üç yatak odası, iki araç sığacak garajı, büyüleyici güzellikte bir havuza sahip olduğunu da söylememiz yanlış olmaz.. 🙂

Muhteşem Konteyner Ev Tasarımları

Muhteşem Konteyner Ev Tasarımları

Altı ayrı bölümden oluşan bu konteyner İskoçya’da, cam bölmeleri ve yandan çift girişli kapı seçenekleriyle alternatif bir model..

Güzel Konteyner Evler

Güzel Konteyner Evler

İki bölümlü konteyner ev. Bu tarz bölümlü ev oluşturmak istiyorsanız ona uygun bir arsaya sahip olmanız gerekmekte..

Büyüleyici Konteyner Tasarımları

Büyüleyici Konteyner Tasarımları

2.200 metrekarelik alanı kapsayan büyük bir konteyner ev. Alt katta oturma odası ve mutfak barındıran evin üst katında iki yatak odası bulunmakta..

Büyük Konteyner Ev Modelleri

Büyük Konteyner Ev Modelleri

Yazlık konteyner evlerine iyi bir örnek olacak alternatif. Evin dışı eğer kumsala veya çimlere bakıyorsa; çoklu masa ve sandalye ile, kendinize özel bir alan oluştura bilirsiniz..

Yazlık Konteyner Evler

Yazlık Konteyner Evler

Çok güzel bir alanda kurulmuş konteyner etrafındaki yeşillik alanla dikkat çekiyor. Yalnız unutulmaması gereken bu tarz konteynerların üst kısmını çiçeklerle süsleyip ayrı bir hava katabilecek olmanız.

Şık Konteyner Ev Tasarımları

Şık Konteyner Ev Tasarımları

Farklı bir şekilde geçici ikamet alternatifleri ve tatil seçenekleri arayan misafirlerimiz Çadır Modelleri‘mize de göz atabilirler..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Konteyner Ev Modelleri