Hakkımızda

www.evmimarileri.com 2013 Ekim ayı sonunda hizmete girmiş, ziyaretçilerine her tür resimlerden seçme örnekler sunmayı, Türkiye’nin lider ev mimarileri ve tasarımları sitesi olmayı ayrıca Türkiye’nin en geniş ve kaliteli mimari resimleri arşivini sağlamayı kendisine hedef edinmiş bir web sitesidir.

Tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla ziyaretçilerine en iyiyi sunmayı hedef edinen evmimarileri.com kategorilerinde bulundurduğu tüm resimler hakkında kimi zaman kısa kimi zaman detaylı bilgiler vererek bunun yanında bir blog portalı olan wordpress altyapısı üzerine kurulmasının da getirdiği faydalarla ziyaretçilerine ve üyelerine gözattıkları resimler için isterlerse fikirlerini dile getirebilmelerini sağlamak amacıyla yorum yapabilme olanağını sunmuştur. Ayrıca her resmi oylayabilme olanığı da sunarak resimlerinin popülaritesini yine ziyaretçilerinin beğenileriyle belirlemeyi amaçlamıştır.
İsteyen kişilerin siteye üye olarak sitemizdeki son gelişmelerden haberdar olabilme gibi daha bir çok özelliklerden yararlanabilme şansları da bulunmaktadır.
Evmimarileri.com, asıl konseptinin ev mimarileri ve  resimleri olmasına karşın insanların ilgisini çekebilecek her geçen gün sayısı ve içeriği artan daha bir çok kategoride her daldan resimler bulma şansını sunmaktadır.
RSS beslemeleriyle ziyaretçilerine en son eklenen konuları ve en son yorumları feed beslemeleriyle takip etme olanağı sunmaktadır.
Her geçen gün hizmetlerini artırmak amacında olan Evmimarileri.com bundan böyle de kendisini geliştirmeye devam edecek ve Türkiye’nin en kapsamlı Ev mimarileri ve tasarımları portalı olma yolunda  ilerlemeye devam edecektir.

Telif Hakkı Politikası :

Kullanıcılar için : Bütün ziyaretçilerimizin dikkatine. Sitemizden görselleri bilgisayarınızda masaüstü arkaplan olarak kullanmak amacıyla indirebilirsiniz. Ancak görselleri herhangi bir şekilde ticari amaçla (website arkaplanı olarak, satmak için ya da üzerinden herhangi bir şekilde gelir elde etmek için) kullanamazsınız. Görselleri herhangi bir şekilde ticari amaçla kullanabilmek için görselin telif hakkı sahibinden gereken izni almanız gerekmektedir.

Telif Hakkı sahipleri için : Sitemizde yayınlanan bütün görseller internet üzerinden arama motorları gibi çeşitli kaynaklardan elde edilmiştir, bunu işinize saygısızlık olarak algılamayın lütfen. Bu harika görselleri oluşturduğunuz için size her zaman saygı duyuyoruz. Ancak kullandığımız alt yapı görsellerin telif hakkını bulup gösterebilecek kabiliyete ne yazık ki sahip değil. Ancak üzerinde çalışmaya devam ediyoruz ve elimizden geldiğince manuel olarak telif hakkı sahiplerini de belirtmeye çalışıyoruz, ayrıca kullanıcılarımızı telif hakkı politikası için uyarıyoruz.

Eğer telif hakkı politikamızdan tatmin olmadıysanız lütfen bize iletişim sayfasından ulaşınız. Böylece mümkün olan en kısa sürede gerekeni yapabilelim.

____________________________________________________________________________

Copyright Policy :

for Users : Attention every visitor to this website. You can download anything from here for desktop purposes only. You do not have any permission to use any image commercially (in website backgrounds,wall backgrounds, printing for sale..like that). You must obtain the permission from the original copyright holder of that image for using them commercially.

for Copyright Holders : All the images in this site are collected from various resources available on internet through search engines like that and please consider the fact that we do not intentionally distributing your work. We always respect your work in creating those wonderful images. But due to the fact we are using a 3rd party script which doesn’t have feature to display credits & copyright information. Currently are working on it. We already requested our users to comply with our copyright policy.

If you are still not satisfied with our copyright policy. Please take time to inform us through our contact page. So we can take an appropriate action as soon as possible.