e
sv

Duvar Yatağı Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

48 Okunma — 15 Eylül 2022 17:54
Duvar Yatağı Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Duvar Yatağı Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz: Masalı bir duvar yatağı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu yazımız tam size göre! Genel olarak duvar yataklarının ne kadar faydalı olduğunu tartışacağız. Bunun ardından modüler mobilya türündeki masalarla birlikte gelen duvar yataklarına el atacağız.

Evinizin ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz birçok farklı duvar yatağı stili vardır. İster yerden tasarruf etmeyi hedefliyor olun, ister ekstra depolama alanına ihtiyacınız olsun, bu duvar yatakları sorunlarınızı çözmenize yardımcı olabilir!

Duvar yatakları, biraz yerden tasarruf etmek isteyenler için idealdir. Yataklar genelde altında bir masa ve depolama alanı ile birlikte gelir. Bu da bu duvar yatağını bir masa olarak kullanabilmenize olanak sağlar! Duvar yatakları herhangi bir duvara monte edilebilmektedir. Bu da kurulumu kolaylaştırır.

Duvar Yatağı Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Duvar Yatağı Tercihi Nasıl Yapılmalı ?

Duvar Yatağı Tercihi Nasıl Yapılmalı ?

Bu yataklar, alanı en üst düzeye çıkaran yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Bu da bu duvar yatağını yatak odaları için ideal kılar! Ayrıca duvar yatağının altında fazladan çarşaf, giysi, ayakkabı vb. tutabileceğiniz bol miktarda saklama alanı vardır. Şifonyer veya sandık gibi ek mobilyalar arıyorsanız, duvar yatağınızın altındaki boş alanın bir kısmını depo olarak kullanın. Bu parçalar yer kaplamaz. Duvar yatağı, bazı kişilerin kendi başlarına kurması biraz karmaşık olabilen iki duvar monte edilmesi gereken mobilyalardır. Aletler ve duvar mobilyalarını monte etme konusunda iyi  değilseniz, o zaman size yardım etmesi için bir marangoz veya tamirci kiralamak isteyebilirsiniz.

Türkiye’de bu alandaki öncü firma olan Akıllı Dekor üzerinden alacağınız duvar yatakları üç farklı tarzda (modern, kır evi, rustik) gelir, bu yüzden kesinlikle evinizin tarzına mükemmel şekilde uyan bir tane bulabilirsiniz. Duvar yatağının montajı kolaydır. Çünkü tüm parçalar diğer duvar yatakları gibi yerine çivilenmek yerine vidalanır. Ayrıca bu duvar yatağının altında, bugün piyasadaki altlarında hantal metal braketlere sahip diğerlerine kıyasla çok modern bir tasarım estetiği sağlayan destek çubukları da yoktur. Bu duvar yatağının içinde kullanılan çıtalar, duvar yatağı isteyenler için harika bir destek ve rahatlık sağlar, ancak aynı zamanda iyi bir desteği olan bir şilte de gerekir. Tavanınızın yüksekliğine veya belirli bir duvar ölçünüze bağlı olarak farklı ölçü seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Duvar yatağı; yatak odalarına ve oturma odalarına monte edilebilmektedir. Bu nedenle evinizin yerden tasarruf etmek için yardıma ihtiyaç duyduğu her yerde mükemmeldir!

Evinizde alandan tasarruf etmenizi sağlayan başka fikirler biliyor musunuz? Aşağıya yorum yaparak pratik ev çözümleri hakkındaki yaratıcı fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Duvar Yatağı Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?