e
sv

Duvar Süsleme Nasıl Yapılır ?

673 Okunma — 11 Ocak 2021 22:55
Modern sanat, modern duvar
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Duvar Süsleme Nasıl Yapılır: Ev mobilyası, boya, halı, perde ve tüm ince aksesuarlar seçiminiz mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir. Üstelik onları gönülden seçip yerleştirdin ama eksik olan ne? Duvar dekorasyonu, herhangi bir odanın atmosferini hayal bile edemeyeceğiniz bir düzeye değiştirebilecek dekoratif bir stratejidir. Özellikle küçük apartman ve odaların duvarlarını dekore ederken, bu küçük alandan elde edilen maksimum verim bir diğeridir. Duvar dekorasyonu seçenekleriniz neredeyse sınırsızdır. Evinize konfor, şıklık ve sıcaklık katacak ilginç ve yaratıcı duvar dekorasyon fikirlerine bir göz atalım.

Duvar Süsleme Nasıl Yapılır ?

Makrome Modası:

Makrome Modası

El emeği göz nuru dantel işlemeleri artık sadece üzerimizde giydiğimiz giysilerde değil duvarlar ve dekorasyonlarda da yer buluyor.

Dantel, son dekoratif trendlerde yıldızlar gibi parlıyor ve bohem bir mekan için vazgeçilmezdir. Aksesuar, mobilya ve kişisel tasarım için kullanılan el dokuması kumaşlar, farklı tarzlarda iç tasarımda kullanılabilir. Abajur, bölme, saksı, puf, hamak, gazete rafı ve daha pek çok aksesuar üzerindeki örgü detayları etnik tarzından dolayı dikkatleri üzerine çekmiştir.

Dantel bazen tek başına duvarda görünür, bazen dekoratif objelerle (ayna çerçeveleri gibi) birleştirilir ve farklı tekniklerle yapılır. Kullanılan dokuma yöntemine bağlı olarak desene püskül veya boncuk detayları eklenebilir. Yaşam alanınıza dinamiklik katabilecek doğal bohem aksesuarlar arıyorsanız kuru dallara asılan dantel duvar dekorasyon modeli tam size göre! Dilerseniz rüya avcısı olarak tasarlanmış bir model de kullanabilirsiniz. Özel günlerde ve kutlamalarda bu aksesuarlar fotoğrafçılık için arka plan olarak kullanılabilir. Bohem bir parti konsepti yaratabilirsiniz.

Modern sanat, modern duvar:

Modern sanat, modern duvar. Duvar Süsleme Nasıl Yapılır ?

Modern duvar çerçeveleri ve aksesuarlarını yansıtmak için mavinin bu tonları harika bir renktir.. Özellikle beyaz vurgulu çerçeveleri yansıtmakta harika bir iş çıkardığını söylemekte fayda var..

Son zamanların en popüler trendleri arasında özellikle salon duvar dekorasyonunda modern sanatın cesur ve alışılmadık kullanımları var. Birden fazla parçayı asimetrik olarak asabilir veya tek bir parçayı kullanabilirsiniz.

Büyük, ince, cesur:

Büyük, ince, cesur.. Duvar Süsleme Nasıl Yapılır ?

Tek bir çerçeve fazlalık tablo ve aksesuarlar yerine odayı tamamlayıcı bütünlük sunabilir; ama esas olan o tek çerçevenin odanın ruhunu yansıtabilmesidir. Bunun için seçiminiz oldukça önemlidir..

Duvar dekorasyonu söz konusu olduğunda çoğumuz aklımıza birden fazla resim, birçok duvar dekorasyonu veya kombine duvar süsleme modelleri gelir. Bununla birlikte, kendinden emin ve olağanüstü bir duvar dekorasyonu örneği oluşturmak için tek bir cesur ve basit parça kullanılabilir. Bu aynı zamanda odanın odak noktasının yerini belirlemek için yararlı bir stratejidir.

Altın çerçeve!

Altın çerçeve

Altın çerçeveler artık sadece klasik tarzlarla değil modern dekorasyonlarla da yaşıyorlar..

Altın, desen ve dokuların artık çok popüler olduğu konusunda hepimiz hemfikir olabiliriz. Aynısı duvar dekorasyonu için de geçerlidir. Hazır altın çerçevelere ek olarak, kendiniz de poster veya kartpostal alabilir ve bunları en sevdiğiniz altın çerçevelerle kaplayabilirsiniz.

Aynanın gücü için!

Aynanın gücü için

Aynalar dekorasyonun da aynasıdır. Odaları sadece geniş ve ferah göstermekle kalmaz; aynı zamanda şıklık katarlar..

Birçok çalışma ve uygulama, aynaların küçük odaları daha geniş ve daha geniş gösterdiğini kanıtlamıştır. Bu durumda, dar bir oturma odasının veya yatak odasının duvarlarını görünüşte fazlalık mobilyalarla süslemek için büyük, geniş ve tercihen çerçevesiz aynalar kullanmak mükemmel bir hareket olabilir.

Kalabalık sevenler için

Duvarlarda onlarca farklı ölçü, ölçü ve şekil görmeyi sevenlerden iseniz, o zaman bu duvar dekorasyonu tam size göre. Farklı boyutlarda ancak orta derecede koordine edilmiş duvar dekorasyonlarını birleştirerek kendi sanat eserinizi oluşturabilirsiniz ve zamanla bu süsleri tek bir duvarda toplayacaksınız.

Duvar süsü nasıl yapılır ? Duvarlar nasıl dekore edilmeli ?

Seyahat ederken para nasıl taşınır ?

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Duvar Süsleme Nasıl Yapılır ?