e
sv

Kız Çocuk Odaları ve Dekor Fikirleri

3791 Okunma — 03 Ağustos 2017 01:12
Pembe kız odası dekorasyonu
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e1

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kız Çocuk Odaları ve Dekor Fikirleri; Günümüzde artık ev dekorasyonu ve iç tasarımının ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok sanıyoruz. Özellikle çocuklarımızın odalarını tasarlarken oldukça sıkıntılı zamanlar yaşayabiliyoruz; örneğin dekorasyon olarak fikirlerinizin beğenilmemesi, renk uyumunun sağlanamaması, aksesuar seçimindeki ciddi eksiklikler, v.b tonlasını sayabiliriz.. İşte bu noktada çocuk odalarını tasarlarken onlardan ve internetteki çeşitli kaynaklardan fikir almanızın oldukça doğru bir hamle olacağını varsayıyoruz. Genellikle zarif, modern tarzı da içinde barındıran ve renk uyumunun oda içerisinde iyi karşılandığı örnekler onlar için harikulade seçimler olacaktır. Bazen modern tarzda bir odanın kaliteli seçimlerle tamamlayıcı unsurları, bazen klasik bir tasarıma, iyi dokunuşlarla kazandırılan başarılı alternatifler, bunlara örnek olarak gösterilebilir..

Kız Çocuk Odaları ve Dekor Fikirleri

Klasik bir çocuk odası tasarımı.. renklerin uyumu, avize seçimi birbirlerini tamamlayıcı unsurlar olmuş. Bu tarz bir oda dekorasyonunda en tamamlayıcı özellikler halı renkleri ve boya seçimi oluyor. Halı ve duvar boyası rengini aynı ve canlı bir şekilde tutabilirseniz; odadaki diğer eşyalarında belirgin yanlarını ortaya çıkarabilirsiniz..

Klasik çocuk odası tasarımı fikri

Klasik çocuk odası tasarımı fikri

Özel bölmeli bir yatış alanı. Kız çocukları için uygun renklerde ve her açıdan tamamlayıcı bir konsept. Bu tarz bölmeler içerisine yatak için belli bir alan yarattığınızda çocuklarınızın ilgisini ciddi anlamda çekeceğini garanti edebiliriz. Özellikle yatak bölmesinin üzerindeki rahatsız etmeyen ışıklı ledler, çocuğunuz için albenileri arttıracak etkili bir faktör.

Özel bölmeli çocuk odası

Özel bölmeli çocuk odası

Aslında kız çocuklarımızın renk olarak hayallerini süsleyen en önemli renk pembedir. Çoğu zaman tercih sebebimiz olmasının sebebi sadece çocuklarımızın fikri değil; ayrıca odaya canlılık ve özel bir hava kattığı içindir. Aslında perde altına konacak pembe renkli bir kornej altlığı, odadaki belirgin pembe renginin tamamlayıcılığını arttırmaya yarayacaktır. Eşyalarını veya süsleri koyabileceğiniz gömme ve içi pembe boyalı bir alan, odanın dekorasyonuna ekstra bir keyif katacaktır. Pembe bir tablola ile desteklenen oda dekorasyonu, beyazın sadeliğini ön planda tutan klasından gram ödün vermeyecektir.

Pembe kız odası dekorasyonu

Pembe kız odası dekorasyonu

İki kişilik kız çocuğu için veya ikizleriniz için fevkalade bir örnek. Pembenin farklı tonlarıyla bezenmiş odada, çocuklarınızın kullanabilmesi ve oynaması için son derece geniş alan, c harfi şeklindeki etkileyici koltuk bölmesi ve daha fazlası..

İkiz çocuk odası dekorasyonu

İkiz çocuk odası dekorasyonu

Beyazın sadeliği ön plana çıkarılan odada, yataklar haricindeki özel bölme, ekstra ve özel uyku keyfinin tadını çıkarmak için birebir.

Çocuk odası fikirleri

Çocuğunuzun odasında oyun odası gibi özel bir bölüm oluşturabilirsiniz. Belki de çocuğunuza gelecekte yuva kurmanın püf noktalarıyla ilgili inceden bilgiler vermiş olursunuz.. 🙂 Güzel bir masa, odaya renk ve eğlence katacak çadır ve her şeyle uyumlu sıkıcı olmayan renkler..

Kız Çocuk Odaları ve Dekor Fikirleri

Çocuk odaları için tasarım fikirleri

Çocuklarınız için böyle oyun alanları tasarlatabilir, onların keyif almalarını ve eğlenmelerini sağlayacak çeşitli alternatifler üretebilirsiniz; tabii ki etrafta çok koyu ve ağır renklere kaçmamak şartıyla.. 🙂

Çocuklarınız için oyun alanları

Çocuklarınız için oyun alanları

Mor renginin büyüleyici atmosferine bırakın çocuklarınızı. Gözü yormayan morun en güzel tonları ve beyazın her daim uyumlu atmosferi…

Mor çocuk odası dekorasyonu

Mor çocuk odası dekorasyonu

Kız Çocuk Odaları ve Dekor Fikirleri ile ilgili çeşitli örnekler vermeye çalıştık. Daha farklı çocuk odası tasarımları ve konseptleri için çocuk odaları bölümümüzü gezebilirsiniz..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kız Çocuk Odaları ve Dekor Fikirleri