e
sv

Bebek Odası Süsleme Fikirleri

545 Okunma — 11 Şubat 2021 03:35
Unutulmaz hediyelerden, el yapımı bebek odası süsleri
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bebek Odası Süsleme Fikirleri:

Bebek Odası Süsleme Fikirleri: Bebek neredeyse geliyor peki odası hazır mı? Burada sadece yatağı dolabı aynı zamanda süslemesinden de bahsediyoruz. Bebekler belirli bir süre boyunca etrafındaki bir çok şeyi ayırt edemiyor olsalar da yeni geldikleri dünyada kendi odalarına götürüldükleri anı hissederler. Tam bu sebeple de aslında onu ne kadar heyecan ve sevinçle beklediğinizi göstermek için odasını süslemek harika bir fikirdir. Biz de bunun için en güzel bebek odası süsleme modelleri konusunda geniş bir araştırma yaptık ve en şık dekorasyonları bir araya getirdik.

Peki bebek odası süslemesi nasıl yapılır?

Bebek odası süslemesi nasıl yapılır

Oda duvarına çocuğunuzun isminin olduğu olduğu harf stickerları yapıştırabilirsiniz..

İşe duvarlardan başlayabilirsiniz. Dilediğiniz duvar kağıtları ile süsleyebileceğiniz duvarları kağıt yerine farklı yapışkan modeller ile de süsleyebilirsiniz. Duvar kağıtları kolay ve sık sık değiştirebileceğiniz detaylar değildir. Aynı zamanda oldukça pahalı da olmaktadır. Bu panolar ve duvara asacağınız yapışkanlı motifler ile hem ekonomik hem de harika süslemeler yapmış olursunuz. Tahta ya da plastik kocaman harflerden oluşan alfabeyi duvara asabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizin isminin harflerini de duvara yerleştirebilirsiniz. Bu harfleri satın alabileceğiniz gibi evdeki malzemelerden kalın mukavvalardan ya da eski tahtalardan da kendiniz hazırlayabilirsiniz.

En güzel bebek odası süsleme fikirleri, fotoğraflar:

En güzel bebek odası süsleme fikirleri, fotoğraflar

Duvarda gördüğünüz boş çerçeveler gibi alanlara, çocuğunuzun fotoğraflarını yerleştirebilirsiniz..

Bebeğinizin ilk gününden itibaren düzenli ya da aralıklı çektiğiniz fotoğrafları farklı boyutlarda bastırıp çerçevelere yerleştirin. Bu çerçeveleri de duvara bir düzen ile asın. Arasına bebeğinizin isminin baş harfini ya da sevdiği oyuncakları da yerleştirerek değişik bir konsept oluşturabilirsiniz.  Fotoğraf albümlerini alt alta sıralanmış şekilde de kullanabilirsiniz.

Unutulmaz hediyelerden, el yapımı bebek odası süsleri:

Unutulmaz hediyelerden, el yapımı bebek odası süsleri

Bebek odası duvarlarına en fazla yapılan süsleme çeşilerinden birisi, beyaz veya renkli bulutlardır..

Bir paket pamuk, bir büyük beyaz kumaş parçası ve bir kaç parça renkli keçe. En sevilen bebek odası süslerinden içinden renkli yağmurlar yağan bulut süsünü kolaylıkla yapabilirsiniz. Üzerine simler, renkli kağıtlar, tüller ve kurdeleler ekleyebilirsiniz. El yapımı süsleri ister duvara asın, isterseniz bebeğin cibinliğine yerleştirin.  Bu süsler ile bebeğinize hem ekonomik, hem de unutulması mümkün olmayan hediye vermiş olursunuz. Bebek odası süsleme ve dekorasyon hakkında farklı fikirler ve görseller için bebek odası süsleri nasıl yapılır yazımızı mutlaka okumalısınız. Ilham verici tasarımları kendiniz yapabileceğiniz gibi hazır olarak da satın alabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bebek Odası Süsleme Fikirleri