e
sv

Banyodaki İlham için En İyi 10 Instagram Hesabı

613 Okunma — 20 Ağustos 2020 19:04
@klinteriors instagram
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Banyodaki İlham için En İyi 10 Instagram Hesabı: Mutfakların yanı sıra, banyo tadilatları her ev sahibinin tadilat listesinde ilk sıralarda gelir. Bir banyo, evinizdeki diğer yaşam alanları kadar ayrıntılara dikkat etmeyi hak eder. Banyolar genellikle her sabah, zaman geçirdiğiniz ilk odadır ve güzel tasarlanmış bir alan ile, gününüze hızlı ve keyifli bir başlangıç yapabilir ve günlük rutininizi biraz daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Banyonuz için ister bir tadilat planlıyor olun, ister sadece güzel banyolara sahip olmak isteyin; bu girişimleriniz için size ilham verecek bir kaç favori instagram hesabını sizler için derledik. Çok çeşitli ve kaliteli bu hesapları takip etmek için aşağıdaki instagram linklerine tıklayabilirsiniz.

1) @lindsay_hill_interiors instagramı

Lindsay Hill, çalışmaları modern ve basit, ancak benzersiz, kişiselleştirilmiş bir dokunuşa sahip, Utah merkezli bir iç mimar. Temiz çizgilere ve nötr renklere odaklanıyor. Burada resmedilen gibi yüzen doğal ahşap makyaj masalarından derin porselen küvetlere kadar, banyo tasarımları sade, modern iç mekanlardan hoşlanan herkes için mükemmel bir tercih unusuru olabilir.

@lindsay_hill_interiors

@lindsay_hill_interiors

 

2) @klinteriors instagramı

Kate Lester Interiors, California merkezli olup lüks konut tadilatlarına odaklanmaktadır. Mimarileri, bu banyodaki renkli alan halısı gibi modern kıvrımlarla bezenmiş, egzotik bir havadadır. Biraz modern ve biraz boho dokunuşuna sahip banyo ilhamı arıyorsanız, hesabını takip etmeyi unutmayın deriz.

@klinteriors instagram. Banyodaki İlham için En İyi 10 Instagram Hesabı

@klinteriors instagram

3) @lhdesigned instagramı

Linda Hayslett’in firması LH.Designs, tamamen her alanda çalışan modern tasarımlar ile ilgili bir mimari firmadır. Ekipleri mimarlar ve inşaat uzmanlarından oluşuyor, böylece her alan için kişiselleştirilmiş özel tasarımlar oluşturabiliyorlar. El değmemiş ve sıfırdan ilk olarak hazırlanmış banyolar görmek istiyorsanız, tam adresindesiniz.

@lhdesigned

@lhdesigned

4) @houseliftdesign instagramı

Atlanta merkezli bir iç mimar olan Brenda Thompson’dan gelen bu duşakabin, bir sonraki tadilatınızı bir an önce planlamanız için yeterli değilse, ne düşündüğünüzü tekrardan gözden geçirin. Lüks ve dudak uçuklatan banyo tasarımları, lüks tasarımı seven herkes için mükemmel bir alternatif.

@houseliftdesign

@houseliftdesign

5)  @gretchenblack instagramı

Gretchen Black’in Instagram hesabı, güneyin mimari cazibesini ve geleneksel tasarımı seven herkes için mükemmel. Kentucky merkezli mimar, iç mekanları eski ve hatta kıyı tasarımlarından ilham alarak hazırlıyor ve banyoları rüya gibi.

@gretchenblack Banyodaki İlham için En İyi 10 Instagram Hesabı

@gretchenblack

6)  @christian_bense instagramı

Christian Bense Londra’da yaşamaktadır ve tasarımları geleneksel ve modern dekorun mükemmel bir karışımıdır. Çalışmaları; çağdaş ve klasik mimarinin eğlenceli karışımlarını içeriyor; metro döşemesinden bakır borulara, lüks yerden tavana, siyah karo işinden siyah çerçevelere kadar her şeyi içeriyor.

@christian_bense

@christian_bense

7)  @blackbanddesign instagramı

Bir banyo tadilatında çarpıcı bir dalma küvetinden daha çok sevdiğimiz birkaç şey var, örneğin Blackband Design’dır. Yani; zarif, havadar tonlar, temiz çizgiler ve minimalist tasarıma vurgu yapan tasarımlar. Güçlü ilham kaynağı olabilecek bir mimar arıyorsanız, sayfasını mutlaka takip edin.

@blackbanddesign Banyodaki İlham için En İyi 10 Instagram Hesabı

@blackbanddesign

8)  @fourbrothersdc instagramı

Four Brothers Design and Build şirketi, merkezi Washington DC’de bulunuyor. Instagram hesapları, modern, çağdaş tasarımlarının görselleriyle dolu. Çalışmaları güzel, ayrıca fiyat olarak ulaşılmaz değil ve bir evi yenileyen herkes için büyük ilham kaynağı. Tasarımlarının çoğu üst düzey olsa da, neredeyse her evde çalışılacak kadar nötr ve incelikliklerle dolu.

@fourbrothersdc

@fourbrothersdc

9)  @brightblackdevelopments instagramı

Brisbane merkezli Bright Black Developments, listemizdeki daha deneysel tasarımcılardan biri, ancak iç tasarımın sınırlarını zorladığını söylemekte yanlış olmaz. Bu çarpıcı modern siyah banyo, benzersiz dokuları ve malzemeleri ile göz dolduruyor.

@brightblackdevelopments

@brightblackdevelopments

10)  @dburnsinteriors instagramı

Bu instagram hesabı, modern dokunuşlara sahip klasik tasarımlarla dolu. Topraksı ve nötr tonların ağırlıkta olduğu profil, estetik görsellerin büyülü tasarımlarından esintiler sunuyor.

@dburnsinteriors

@dburnsinteriors

Banyodaki İlham için En İyi 10 Instagram Hesabı ve Profilleri

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Banyodaki İlham için En İyi 10 Instagram Hesabı