e
sv

Japon Banyo Dekorasyonu Örnekleri

682 Okunma — 12 Nisan 2021 16:55
Japon Banyo Modelleri

Japon Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Yeni nesil banyo dekorasyonları bizlere sınırsız tasarım dünyasının kapılarını açıyor. Sadece bunu yapmakla kalmıyor, aynı zamanda ilham perilerini de hizmetimize getiriyor. Modern banyo dekorasyonları neredeyse evin geri kalan kısımlarını gölgede bırakıyor. Bütün gün çalışmış, hem zihnen, hem bedenen yorulmuş insan, eve geldiğinde günün stresini atmak, dışarının kirli havasını ve tüm mikroplarını atmak için de duşa girmek istiyor. Artık kendimize ayırdığımız zaman o kadar kısa ve kısıtlı ki… Kendimizle baş başa kaldığımız zamanları en güzel şekilde değerlendirmek, en etkili şekilde kullanmak istiyoruz. Banyoda geçiridiğimiz zaman ise kendimize ayırdığımız en özel, en değerli zaman haline geliyor.

Japon Banyo Modelleri

Japon Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Japon banyo modelleriyle de japon dekorasyonları bize özlediğimiz doğal, yalnız ve sade dinlenme alanlarını sunuyor. Neden japon banyo modelleri derseniz bir çok sebebi var. En başta gelen sebebi, bu banyoların çok kullanışlı olması. Uzun ömürlü bu banyo modelleri aynı zamanda oldukça ekonomik. Kaliteli malzemeler kullanılırken süsten ve şatafattan uzak durulduğu için oldukça keyifli bir banyo ortamını oluşturabilirsiniz. Ayrıca oldukça ekonomik fiyatlar ile. Küçük büyük herkesin kendinden bir şeyler katabileceği bu sade ve keyifli ortamları tasarlarken ailenizin minik bireylerinin de fikirlerini almayı unutmayın.

Japon Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Japon banyolarda özellikle daha az uyarıcı olduğu için koyu renkler hakimdir.

Mutfak modelleri gibi banyo modellerini de set halinde yani her detayı planlanmış olarak satın almak mümkün. Aynı zamanda sevdiğiniz renk tonlarında farklı tasarımlarını da bulabilirsiniz. İsterseniz detayları değiştirebilirsiniz.

Hangi Renkler Kullanılıyor ?

Japon Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Japon Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Japon banyolarında daha çok krem rengi gibi biraz daha koyu renk tonları hakimdir. Ayrıca yeşilin oldukça hakim olduğu banyolar, parıl parıl veya ışıl ışıl değildir. Daha karanlık daha loş bir ortamı olan bu banyolar bize daha az uyarıcı ulaşmasını amaçlar. Sonuç itibariyle, ne kadar ışık ve parlaklık, o kadar uyarıcı demektir. Unutmayın bir oda içerisindeki tüm eşyalar, tüm ışıkların bir enerjisi var. Zihnimiz ve bedenimiz ne kadar çok enerjiye maruz kalırsa o kadar yorulur ve yıpranır.

Banyo Küveti

Ayrıca japon banyolarda küvet ve benzeri duş kabinleri çok önemli bir yere sahiptir.

Genellikle minimal parçalar kullanılır. Küvet ve benzeri malzeme dışında bir şey bulunmaz. Dolayısıyla detaylar daha sadedir. Sizde sadeliğin iyi enerjisini kullanmak istiyorsanız japon banyo dekorasyonlarını tercih edebilir, aynı zamanda evinizde huzur dolu, şık bir banyo oluşturabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Japon Banyo Dekorasyonu Örnekleri