e
sv

Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri

560 Okunma — 31 Ağustos 2020 02:29
Kullanışlı Çalışma Masaları
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri: Bazı bölgelerde sonbahar dönemi yaklaşmaya başlayıp, havalar serinlemiş olsada, bazı bölgeler ise hâlâ yazın etkili sıcaklarını hisseder durumdalar. Konumuz online eğitim ile ilgili olduğu için bu değişiklik bizi fazla alâkadar eden kısım değil. Tabii ki belli bir süre sonra yüz yüze eğitim etkin olana kadar.

COVID-19 herkesi çocuklarının evde etkili bir şekilde öğrenebilmeleri için ciddi ayarlamalar yapmaya zorluyor, sınıflar veya evde hazırladığınız odalarda güvenli olmaya zorluyor tabii ki

Okula dönüş kitleri birçok faydalı ürünü aynı anda satın almayı kolaylaştırırken, paketlerdeki her şeye ihtiyacınız olmayabilir veya muhtemelen geçen okul yılının sonundan itibaren bazı temel özelliklere sahip olabilirsiniz.

Bu nedenle, evde, sınıfta veya hibrit tarzdaki öğrenimi daha kolay ve daha güvenli hale getirmeye yardımcı olan bazı ürünleri toparladık. Dizüstü bilgisayarlar gibi tipik öğelerden beyaz tahtalara kadar duvara yapıştırabileceğiniz bu öğeler, bu belirsiz zamanlara uyum sağladığınızda kullanışlı olabilirler.

Lenovo Chromebook veya Benzeri Notebook’lar:

Okul bölgelerinin çoğunun yıla sanal öğrenme veya hibrit sanal ve yüz yüze modelle başlamasıyla, çocukların sınıflarına erişmek ve ödevlerini tamamlamak için bir dizüstü bilgisayara ihtiyacı var. Chromebook’ları seviyoruz, çünkü daha uygun fiyatlı modeller arasında yer alıyorlar, bu da özellikle çocuklar için birden çok ürün satın alırken bir artı. Lenovo Chromebook Duet’in harika yanı, tasarım gereği küçük olmasıdır, bu nedenle küçük çocukların gezinmesi ve yönetmesi daha kolay olabilir. Ayrıca çıkarılabilir bir klavyeyle birlikte gelir ve okul sonrası eğlence için kolayca bir tablete dönüşür. Türkiye’de bulamayacağım diye üzülmeyin, Amazon Turkey’e zaman zaman geliyor. Linki: Lenovo Chromebook

Eğer bu ürünü bulamıyorsanız, uygun fiyat avantajlı kampanyaları olan başka ürünlere teknoloji marketlerinden göz atabilirsiniz.

Lenovo Chromebook veya Benzeri Notebook'lar. Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri

Lenovo Chromebook veya Benzeri Notebook’lar

Kullanışlı Çalışma Masaları :

Çocuğunuz ister sanal olarak % 100 öğreniyor olsun, ister hibrit bir modeli takip ediyor olsun, işlerini halletmek için belirlenmiş bir noktaya ihtiyaçları vardır. Çocuğunuz sizi bütün gün yatakta çalışabileceklerine ikna etmeye çalışırken, gerçekte uzmanlar yatakta çalışmaktan kaçınmanızı ve belirli bir çalışma alanı belirlemenizi söylüyor. Bir rutine sadık kalmalarına ve odaklanmalarına yardımcı olmak için tüm malzemeleriyle bir masa kurun. Çekmeceli basit bir masa veya yerden tasarruf etmek öncelikliyse katlanıp uzaklaşan (resimde görülen) bir masa arayın. “Deliver to Turkey” linkinden masanın Türkiye’ye teslimi için istekte bulunabilirsiniz. Fiyatı yaklaşık 500 TL civarında.

Amazon Satış: Çalışma Masası

Kullanışlı Çalışma Masaları. Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri

Kullanışlı Çalışma Masaları

Dönmeyen Rahat Sandalye :

Evdeki öğrenciler, sanal derslerde odaklanmalarına ve dikkatlerinin daha az dağılmasına yardımcı olmak için, tercihen dönmeyen rahat bir sandalyeye ihtiyaç duyarlar. Örnek linkteki sandalyeye bakıp, satın alabilirsiniz.

İlgili firma: Evidea

Dönmeyen Rahat Sandalye. Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri

Dönmeyen Rahat Sandalye

Yazıcı Tercihi :

Halihazırda bir yazıcınız yoksa, şimdi bir tane edinmenin tam zamanı. Çalışma sayfalarını yazdırmak ve çocukların sınıfta ödev gönderebilmelerine yardımcı olmak için harika olan bu yeni kompakt yazıcı, yazdırma, tarama ve kopyalama gibi çok yönlülüğü ile evde görevleri kolaylaştırır. Ayrıca, mobil cihaz aracılığıyla her yerden yazdırmak ve tarama yapmak için HP Smart Uygulaması ile uyumludur. Yazıcı ülkenizde yoksa, Amazon’dan “Deliver to Turkey” veya ilgili ülke linkinden sipariş edebilirsiniz.

İlgili Yazıcı Satış:  Çok Yönlü Yazıcı

Çalışma sayfalarını yazdırmak ve çocukların sınıfta ödev gönderebilmelerine yardımcı olmak için harika olan bu yeni kompakt yazıcı, yazdırma, tarama ve kopyalama gibi çok yönlülüğü ile evde görevleri kolaylaştırır.. Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri

Yazıcı Tercihi

Kuru Silme Tahtaları :

Kuru silme tahtasıyla günlük kağıt israfını azaltmaya yardımcı olun. Öğretmenler, kağıt ve kalem kullanmaktansa, sanal öğrenme sırasında çocukların cevaplarını tahtaya yazmasının daha kolay ve mantıklı olduğunu söylüyor. Beyaz tahtayı çocuklara görevlerini hatırlatmak ve organize olmalarına yardımcı olmak için de kullanabilirsiniz. Manyetik özellik, işlerini gururla sergilemenizi sağlar, böylece evden öğrenirken bir başarı hissine sahip olabilirler.

Manyetik Kuru Silme Tahtası Satışı: Kuru Silme Tahtası

Öğretmenler, kağıt ve kalem kullanmaktansa, sanal öğrenme sırasında çocukların cevaplarını tahtaya yazmasının daha kolay ve mantıklı olduğunu söylüyor. Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri

Kuru Silme Tahtaları

Hatırlatma veya Duvar Panosu:

Çocuklarınızın okul gününü organize etmekte zorlanıyorsanız, duvara yapışan bu beyaz tahtaya ihtiyacınız var demektir. Duvarlarınıza zarar vermeden mutfağınıza veya belirlenmiş öğrenme alanınıza koyabilirsiniz.

Temin Etmek İçin: Hatırlatma Panosu

Hatırlatma Panosu

Hatırlatma Panosu

Metal Taşıma veya Yardımcı Arabası:

Çocuklarınızın malzemelerini düzenli ve tek bir yerde tutun. Tekerlekler, evinizde birden fazla öğrenme alanınız varsa onu kolayca hareket ettirmenize olanak tanır ve ihtiyaç duyulana kadar kolayca saklayabilirsiniz. Sınıf için kullanılmadığında, evinizin içinde veya dışında harika bir yardımcı araçtır. Ürünü AliExpress’ten almanız mümkün, siparişle getirebiliyorsunuz.

Ürünü Al: Metal Taşıma Aracı

Tekerlekler, evinizde birden fazla öğrenme alanınız varsa onu kolayca hareket ettirmenize olanak tanır ve ihtiyaç duyulana kadar kolayca saklayabilirsiniz.

Metal Taşıma veya Yardımcı Arabası

Çocuklar için Kablosuz Kulaklıklar:

Çocuğunuz sanal dersler alıyorsa, dersleri sırasında dışarıdaki gürültüyü bastırmaya yardımcı olan ve ideal olarak biraz daha fazla odaklanmalarını sağlayan bluetooth, kulak üstü kulaklıklara yatırım yapın. Çocuk dostu kontrol düğmeleri, işitmeyi korumak için yerleşik ses kontrolü ve 12 saate kadar dayanan pil gücü ile kullanımları kolay ve güvenlidir. Ürünü Teknosa’dan bulmak mümkün.

Satın Almak İçin: Kablosuz Çocuk Kulaklığı

Çocuğunuz sanal dersler alıyorsa, dersleri sırasında dışarıdaki gürültüyü bastırmaya yardımcı olan ve ideal olarak biraz daha fazla odaklanmalarını sağlayan bluetooth, kulak üstü kulaklıklara yatırım yapın.

Çocuklar için Kablosuz Kulaklıklar

Mavi Işık Korumalı Gözlükler:

Harvard Tıp Okulu‘na göre çocuklar, ekranlardan gelen mavi ışığın sağlık sorunlarına neden olabileceği veya uykuyu bozabileceği dizüstü bilgisayarların ve bilgisayarların önünde daha fazla zaman geçiriyorlar. Mavi ışığı engelleyen gözlüklerle çocuğunuzun gözlerini koruyun. Ancak almadan önce göz doktoruna danışmayı da ihmal etmeyin.

Uygun Fiyatlı Mavi Işık Korumalı Gözlük: Atasun

Mavi ışığı engelleyen gözlüklerle çocuğunuzun gözlerini koruyun. Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri

Mavi Işık Korumalı Gözlükler

Kuru Silme Dosya Klasörü:

Bu kuru silinebilir kılıflar, çocuklarınızın harfleri, sayıları ve daha fazlasını uygularken harcadıkları kağıt miktarını azaltmaya yardımcı olur. Çalışma sayfasını kılıfın içine kaydırın ve kağıt yerine kılıf üzerine yazmak için kuru silinebilir kalem kullanmalarına izin verin. Kağıt israfı olmadan tekrar tekrar pratik yapabilirler.

Ürünü Satın Al: Dosya Klasörü

Bu kuru silinebilir kılıflar, çocuklarınızın harfleri, sayıları ve daha fazlasını uygularken harcadıkları kağıt miktarını azaltmaya yardımcı olur.

Kuru Silme Dosya Klasörü

Masaüstü Düzenleyici:

Alanınız sınırlıysa ve çocuklarınızın okul malzemelerini ve araçlarını saklamanız gerekiyorsa, bu masaüstü düzenleyici, herhangi bir alandan veya estetikten ödün vermeden işleri kolayca organize eder.

Satın Al: Amazon

Bu masaüstü düzenleyici, herhangi bir alandan veya estetikten ödün vermeden işleri kolayca organize eder. 

Masaüstü Düzenleyici

Fosforlu Kalemler:

Bu fosforlu kalemler, çocuklarınızın seveceği hepsi bir arada bir ünitedir. Ayrıca evde olmayıp, dışarıda olduğu zamanlarda da rahatlıkla kullanabilir. Akma v.b gibi sorunları yoktur.

Satın Al: Fosforlu Kalem

Bu fosforlu kalemler, çocuklarınızın seveceği hepsi bir arada bir ünitedir

Fosforlu Kalemler

Kuru Silme İşaretçileri:

Eğlenceli ve parlak renklerdeki kuru silme işaretçileri, ders programlarını daha ilginç hale getirmenize yardımcı olur. Çocuklarınızın her biri için bir renk seçin, böylece gün içinde ne yapmaları gerektiğini kolayca görebilirler. Tabii ki yukarıdaki silinebilir panoları anlatıp, kalemlerini belirtmemek olmazdı. Bu ürünü tüm kırtasiyelerde ve büyük marketlerde bulabilirsiniz.

Eğlenceli ve parlak renklerdeki kuru silme işaretçileri, ders programlarını daha ilginç hale getirmenize yardımcı olur.

Kuru Silme İşaretçileri

Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri ve Neler Alınabileceğinin Listesi..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Online Eğitim için Okula Dönüş Malzemeleri