e
sv

Dekorasyonda Pencereli Ayna Dönemi

704 Okunma — 12 Şubat 2021 20:29
Ev İçin Kepenkli Dekor Aynası
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dekorasyonda Pencereli Ayna Dönemi:

Dekorasyonda Pencereli Ayna Dönemi: Özellikle yatak odalarında çok daha fazla tercih edilen ve yaşam alanlarınıza büyük renk katan aynalar, işlevselliğinin yanı sıra görsel bütünlük olarak daha fazla tercih ediliyor ve aslında bunun için yaşam alanlarımızda yerini alıyor demek daha doğru olacaktır. Son dönemde özellikle şık tasarımlar ile bir adım öne çıkan boy aynaları ve pencereli aynalar, daha ilgi çekici bir görüntüye sahip ve dilerseniz sizler de galerimizden bu ürün modellemelerini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Pencere gibi görünen ve sağa sola açılan modellemesi ile birlikte daha farkı bir görüntü sunar. Aslında görsel tavrı nedeniyle tercih edilmektedir. Yatak odalarınız ya da misafir odalarınız için uyun olmaktadır.

Ev İçin Kepenkli Dekor Aynası

Modern çiftlik evinde, kır evinden ilham alarak tasarlanmış kepenkli ayna tasarımı. Rustik mimarinin tam bir görsel şöleni.

Nasıl Dekoratif Ayna Kullanmalıyız ?

Dekorasyon çalışmalarında genellikle boy aynaları ve tavan aynaları kullanılıyor. Özellikle yatak odalarında tavan aynalarının çok daha fazla tercih edildiğini de söylemek mümkün. Monoton bir havaya sahip olan yaşam alanlarınıza, bu tür ürünlerle sizler de renk katabilirsiniz. En azından görsel bütünlüğü daha modern bir şekilde elde edebilirsiniz. Çocuk odaları ve genç odaları için de tercih edilebilecek olan eğlenceli ve dinamik ürün gruplarıdır. Özellikle kız çocuk odalarında pembe renk aynaları kullanabilirsiniz. Erkek çocuklar için ise mavi renk bir adım daha öne çıkıyor.

Pencere Görünümünde Ayna Tasarımı

Şık tasarımından ödün vermeyen ürün, aynı zamanda uygun fiyatıyla da göz dolduruyor.. Satın almak isterseniz buyrun: Ayna Al

Çok uygun rakamlara sahip olan bu ürün gruplarını çok fazla masraf yapmadan daha uygun rakamlar eşliğinde satın alabilirsiniz. Profesyonel tasarımcıların da tavsiye ettiği ürün grupları evlerinize renk katmayı başaracak nitelikte. Daha detaylı bir inceleme ve fikir sahibi olmak için Hepsiburada sitesinin geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz..

Dekoratif Harika Ev Aynaları. Dekorasyonda Pencereli Ayna Dönemi..

Kafeslerden ilham alarak hazırlanan ayna da, çevre ışıkları dekoru tamamlayıcı özellikte. Rustik dokunuşun, yıpranmış bronz kaplama görünümü verilmiş teması, büyüleyici etkilere sahip.

Dekorasyonda pencereli ayna dönemiyle ilgili bazı fikirler vermeye çalıştık. Sizde “iletişim” linkimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek isteklerinizi iletebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Dekorasyonda Pencereli Ayna Dönemi