e
sv

Son Yılların Modası Örgü Puflar !

529 Okunma — 18 Nisan 2021 22:14
Son Yılların Modası Örgü Puflar

Son Yılların Modası Örgü Puflar !

Retro renklerin, retro tasarımlar ile buluştuğu ve  evlerimizin baş köşelerinde yer aldığı günler geride kalmadı. Bir iki sene öncesine göre retro rüzgarı her ne kadar eski etkisine sahip olmasa da hala varlığını sürdürmekte. Retro tasarım örnekleri ile yeniden hayatımıza giren puflar da yeniden gündemde tabii ki.

Örgü Puflar

Koltuğunuza oturdunuz. Sıcacık evinizde televizyon izleyeceksiniz ya da kitap okuyacaksınız. İhtiyacınız olan tek şey ayaklarınızı uzatmak için sevimli bir puf ve üzerinize örtmek için güzel bir battaniye…

Örgü puflar ister el yapımı, ister makine yapımı olarak bir çok renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Yatak odalarında, oturma odalarında, mutfaklarda hatta banyolarda bile çeşitli şekillerde örgü pufları kullanabiliyorsunuz. Bu şık, sevimli ve keyifli aksesuarları kendiniz yapabileceğiniz gibi, hazır da satın alabilirsiniz.

Son Yılların Modası Örgü Puflar

Son Yılların Modası Örgü Puflar

Ayrıca kendiniz yapmak isterseniz puf örme konusunda kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Çünkü puf örmek, içini doldurmak ve dikmek oldukça kolay bir iştir. Sizin sadece iplerini almak, rengini ve modelini belirlemeniz yeterlidir.

Son Yılların Modası Örgü Puflar

Keyifli ve renkli evlerin sıcak ortamı için olmazsa olmazıdır örgü puflar.

Aynı zamanda örgü pufların farklı tarzda tasarımları da söz konusu. Koltuğa oturduğunuzda ayağınızı uzatabileceğiniz minik bir puf dışında, bu pufların oldukça büyük olanları da vardır. Ayrıca bazı kocaman puf tasarımlarını isterseniz oturmak için de kullanabilirsiniz. İçine elyaf ya da sert ve dik dursun diye pamuk konulan pufları, tüm odalarınızda kullanabilirsiniz.

Son Yılların Modası Örgü Puflar

Daha sıcak ve samimi bir ev eşyası ne olabilir ki ?

Örgü puflar o kadar ilgi görmeye başladı ki, dışı kumaş olan tasarımlar bile örgü puf modeli olarak satışa sunulmaya başladı.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Son Yılların Modası Örgü Puflar !