e
sv

Duvara Monteli Masa Modelleri

614 Okunma — 03 Şubat 2021 06:26
Duvara Monte Edilebilir Şık Masa
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Duvara Monteli Masa Modelleri: Masalar evlerde olmazsa olmaz eşyalar arasında yer alırlar. Bilhassa ufak evlerde duvara montelenebilen masalar pratik çözümler üretmektedir. Bu masaları kullanımı kolay yapan şey kullanılacakları vakit açılmaları gerektiğinde katlanabiliyor olmalarıdır. Duvara monteli masaları evin her bölümünde kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Bu bölümler arasında mutfaklar, balkonlar, bunun yanı sıra çalışma odaları dahi bulunmaktadır.

Duvara Monte Edilebilir Şık Masa

Duvara monte edilebilir şık masa.

Gençlerin odalarının ufak olması durumunda duvara monte edilmiş bir masa yalnızca ders çalışılırken açılacak başka zamanlarda katlanabileceklerdir. Özel bir düzenek ile hazırlandığından bu açılıp katlanma esnasında masa zarar görmeyecektir. Aynı zamanda uzun yıllar kullanma olanağına sahip olacaksınız.

Mutfaklar İçin Duvara Monte Masa Modelleri:

Büyük ailelerde yemek yeneceği vakit geniş bir masaya gereksinim duyulsa dahi kullanılmadığı anlarda bu masa mutfakta büyük yer kaplamakta çalışma alanını dahi daraltmaktadır. Bunun gerçekleşmemesi için duvara monteli masa modelleri daha sıklıkla kullanılabilmektedir. Duvara monte edilen bu masalar katlandığında büyük bir bölümü aşağı doğru katlanıyor artan ufak bir bölüm iki yönüne koyulan sandalyeler ile gün içerisinde kahve molası vermeniz yahut yalnız yiyeceğiniz yemekler için yeterli genişliğe sahip olabilirler. Bazı aileler çok kalabalık olmakta yahut çoğu zaman konuk ağırlamaktadır. Bu halde duvara monte edilen büyük bir masaya gereksinim duyulmaktadır. Bu masalar hazır olarak satılıyor olsa dahi evinize en uygunu bulmanız güç olacağından hususi ve özel olarak yaptırmanız daha doğru olacaktır.

Duvara Monte Masa Özellikleri ve Fiyatları:

Bu masaların bir tarafı duvara monte olarak durmakta diğer kısmı farklı bir düzenek ile katlanabilmektedir. Genellikle tam manasıyla duvara doğru katlanarak hiç bir şekilde yer kaplamamaktadır. Balkonlar ve teraslar için daha ufak boyutlarda imal edilmektedir. Duvara monte masa modelleri de fiyatları gibi değişiklik gösterirler. Küçük olan masalarda bir tarafında hiç ayak bulunmaması bir problem oluşturmasa dahi, büyük olan masalarda kesinlikle duvara monte olmayan tarafta ayak olmasına dikkat etmelisiniz. Bu şekilde masanın ömrü daha uzun olacak ve daha fazla ağırlığı kaldırabilecektir. Küçük bir çalışma masasına sahip olmak istiyorsanız duvara monte olanları tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu masalar hareket kabiliyetinizi sınırlamayacaktır. Bunun yanı sıra alandan tasarruf etmenize olanak verecektir.

Bu duvara monteli masa modelini Mimar Mobilya‘dan temin edebilirsiniz. Fiyatı güncel olarak 259 TL’dir.

Duvara Monteli Masa Modelleri

Duvara Monteli Masa Modelleri

 

 

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Duvara Monteli Masa Modelleri