e
sv

Ucuz Kilim Nereden Alınır?

177 Okunma — 10 Ekim 2022 20:38
Kilim Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ucuz Kilim Nereden Alınır?

Ucuz Kilim Nereden Alınır: Kilim, evin dekorasyonunu tamamlayan önemli parçalardan biridir. Hemen hemen her yerde kullanıldığından çeşitleri de çok fazladır. İşlevleri ise saymakla bitmez. Zemindeki kusurları örter, mekanı zenginleştirir, tarzı ile bulunduğu mekanın stilini yansıtır. Bu kadar çok fonksiyonlu bir parçanın doğrusunu seçmek ise çok önemlidir. Mutfakta, koridorda, salonda, çocuk odasında hatta dış mekânda dahi kullanabileceğiniz yeni ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar mevcuttur.

Kilimin Boyutu

Kilim seçerken önemli bir unsurda kilimin ebatlarıdır. Elbette bunun için tercih edilen bazı dekorasyon önerileri vardır. Bunlar geleneksel dekorasyon anlayışında kalıplaşmıştır ancak yeni tasarımcılar bu kalıpları yıkarak ezber bozmayı tercih etmektedirler. Kilimin boyutu için dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise kullandığınız mobilyaların boyutudur. Mobilyalar arasındaki alan genişliği ne kadar fazlaysa kilim kendini o kadar gösterecektir. Böylece istediğiniz havayı yakalamanız kolaylaşacaktır. Giriş için kapıyı biraz aşacak kilimler, dar koridorda ince ve sade kilimler veya mutfak mobilyaları boşluğuna göre seçilen kilimlerin ebatları, mükemmel uyum için olmazsa olmaz bir ayrıntıdır.

Kilimin Tarzı

Kilimin Tarzı

Kilimin Tarzı

Kilimi seçerken elbette bulunduğu mekânın tarzına uygun olmasını istiyor olabilirsiniz. Ancak bazen zıtlıklarda harika sonuçlar verebilmektedir. Örneğin son derece modern döşenmiş bir salonda kırmızı otantik bir kilim, samimi bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca geleneksel tarzda döşenen bir yatak odasında sade desenli modern bir kilim de ağırlığı kırarak dekorasyonunuza hafiflik verecektir. Ayrıca yeni trendlerden geometrik desenler ve parlak renkler de tercihleriniz arasında yer alabilir. Buradaki tek püf nokta ise odadaki desenlerin ve renklerin birbirlerinden bağımsız olmamalarıdır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Kilim

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Kilim. Ucuz Kilim Nereden Alınır?

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Kilim

Kilimler inanılmaz farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Bunun sebebi ise el işi dokumalardan fabrikada üretilmelerine kadar çok geniş bir üretim imkânlarının olmasıdır. Bugün hemen hemen el dokumalarını aratmayacak görsellikte hazır kilimler mevcuttur. Özellikle bunlar hem yıkanabilen hem de toz toplamayan yapıları ile tam bir çevre dostudurlar. Bu kilimleri en uygun fiyatlarıyla internetten satın alabilirsiniz. Genel olarak alışveriş sitelerinden faydalanabileceğiniz gibi müstakil olarak halı satan firmaların kampanyalarını da takip edebilirsiniz. Koçtaş, Trendyol, Vivense, Apexhali, Halistores bu bakımdan öne çıkan örnek firmalardır. Online firmalar hem daha hesaplı olacaktır hem de sunduğu imkanlarla sizlere kolaylık sağlayacaktır. 14 günde iade, ikinci kilimde indirim, kapıda ödeme kolaylığı, ücretsiz kargo gibi birçok online alışveriş imkânından yararlanabileceksiniz.

Antika Kilim Nasıl Anlaşılır ?

Bunların dışında ise otantik ve daha el işi olanlarına sahip olmak isterseniz, ikinci el alışveriş sitelerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede hem uygun fiyatlı hem de kaliteli kilimlere ulaşabilirsiniz. El dokumalarının çok pahalı olduğu günümüzde bunları nakite dönüştürmek isteyen kullanıcıların severek kullandıkları bu ürünler, aynı zamanda yaşanmışlık barındırdığından, geldiği evin muhabbetini de evinize taşıyacaktır. Unutmayın ki önemli olan eşyanın sizde uyandırdığı sıcaklık dekorasyonda en önemli ayrıntıdır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ucuz Kilim Nereden Alınır?