e
sv

Portmanto Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

516 Okunma — 28 Ocak 2021 20:09
Aynalı Portmanto
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Portmanto Nedir ?

Portmanto Nedir: Mekân girişlerinde en önce göze çarpan mobilyalardan biridir. Çeşitli büyüklüklerde ve modellerde üretilmektedir. Evin konseptine ve dizaynına göre tercih edilir. Dekorasyonda çok önemli bir mobilya olarak düşünülmez ancak dekoratif ve kullanışlı modeller giriş bölümlerine ayrı bir hoşluk katacaktır. Palto ve ayakkabıların durduğu aynalı veya sadece dolaplı ürünlerdir.

Aynalı portmanto seçenekleri, güzel bir tasarım yapısına sahip olduğu gibi; aynı zamanda işlevsellik açısından da önemli alternatiflerdir.

Aynalı portmanto seçenekleri, güzel bir tasarım yapısına sahip olduğu gibi; aynı zamanda işlevsellik açısından da önemli alternatiflerdir. Ürünü satın almak isterseniz: Aynalı Portmanto

Paltoluk kısmı dolaplı veya sadece askılardan oluşabilir. Dolaplı olması dağınık görünümü perdelemesi açısından kullanışlı olacaktır. Dolaplar kapaklı veya sürgülü olabilir. Giriş darsa sürgülü dolap tercih etmek yerden kazanmak açısından yararlı olacaktır. Geniş girişlerde daha büyük ve kapsamlı ürünler kullanılır. Evde yaşayan kişi sayısına göre de büyük modeller tercih edilebilir.

Sürgülü Portmanto

Dar ve müsait olmayan alanlarınız için sürgülü portmanto, sizi çok rahatlatacak bir seçenektir..

Nerelerde Kullanılır ?

Genelde kapı girişlerinde kullanılırlar. Dar giriş ve küçük evler için ise küçük ama fonksiyonel modeller mevcuttur. Ayakkabılık ve dolabın bir arada olduğu veya ayrı olarak tasarlanan ürünler bulunur. Kullanım kolaylığına göre ve evdeki yere göre seçim yapılır. Ayna bazı ürünlerde vardır bazılarında yoktur. Boy aynası veya yarım ayna kullanılabilir. Boy aynası daha kullanışlıdır. Ancak modele göre yarım ayna da yapılmaktadır. Gömme olarak biçimlendirilen modeller de yerden kazanmak açısında seçilebilir. Ev yapılırken portmanto da gömme olarak duvara yerleştirilir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Portmanto Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?